Maguire i Dott w ćwierćfinale Wuxi Classic

(2011-07-07 17:23:59)
Maguire i Dott w ćwierćfinale Wuxi Classic

Dzisiaj zostały rozegrane mecze pierwszej rundy zaproszeniowego turnieju Wuxi Classic. W sesji wieczornej czasu chińskiego Stephen Maguire grał z Liangiem Wenbo, a Graeme Dott z Cao Yupengiem.

O spotkaniu Maguire'a i Lianga ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego. Obaj snookerzyści mieli ogromne problemy z kontrolą białej bili i wbiciem wyższego brejka. Mimo to Szkot po czterech frejmach prowadził 4-0, co tylko pokazuje jak fatalnie prezentował się Chińczyk.

Po przerwie Azjata poprawił swoją grę, ale starczyło to tylko na wygranie dwóch frejmów. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 5-2 na korzyść Stephena Maguire'a, który w ćwierćfinale zagra z Ding Junhuiem.

Z identycznym rezultatem zakończył mecz Graeme Dott, który przegrał jedynie frejma pierwszego i siódmego. W meczu ćwierćfinałowym zmierzy się on z Markiem Selbym. Wszystkie ćwierćfinały zostaną rozegrane w piątek.

Plan transmisji telewizyjnych i plan meczów oraz wyniki z turnieju Wuxi Classic znajdziecie na naszym forum.

Mamy także dobrą informację dla wszystkich fanów snookera. Dzisiaj Światowa Federacja Snookera potwierdziła przedłużenie umowy ze stacją Eurosport do 2016 roku. Snookera na antenie tej stacji będzie więcej niż dotychczas, pojawią się m.in. relacje z turniejów EPTC. W sumie w tym sezonie będziemy mogli obejrzeć w Eurosporcie aż 19 turniejów.

Więcej informacji i listę pokazywanych turniejów znajdziecie na oficjalnej stronie Eurosportu.

autor: Mickey147

Dodaj komentarz Komentarze (0)